Apie įmonė

SWIMER bendrovė, įsikūrusi Torūnėje (Lenkija) užsiima polietileninių talpyklu gamyba platinimo bei saugaus laikymo dyzelinio kuro, skystų trąšų, AdBlue, vandens ir cheminių medžiagų.


Kaip viena iš nedaugelio bendrovių rinkoje mes teikiame pilną aptarnavimą nuo projektavimo ir vykdymo formų (mes turime savo įrankius) bei gatavų produktų gamyba, vežimas ir pristatymas klientui nuosavų transporto priemone. Sertifikatai ir apdovanojimai suteikti mūsų produktuams tiek šalyje, tiek tužsienyje, užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

 

 

 


Bendrovės užsiiman ios talpyklų platinimu įkūrimas.

 

 

 

 

 

 

Sprendimas gaminti savo talpyklas dyzelinui AdBlue, skystoms trąšoms ir vandeniui.

 

 

 

 

 

 

Naujos cisternų linijos SWIMER TANK ECO-Line įgyvendinimas. Apdovanojimai už produktus mugėje SWIMER.

 

Esame Lenkijos prekybos mašinų ir įrenginių rūmų ir asociacijos ROTOPOL nariais.

 

SWIMER įmonė turi teisę gaminti nehermetizuotas talpyklas ir žemo slėgio cisternų degiems skysiams Nr UC-03-283-W / 1-14. Gamybos, remonto ar modernizavimo įstaigų įrangą, kuriai taikoma techninė apžiūrą pagal str. 9 Techninės priežiūros įstatymas gruodžio 21 d. 2000 m. (Dz. U. Nr 122 punktas. 1321) turi turėti išduotą administracinį sprendimą pagal Techninės apžiūros institucijos reikalavimus. Šis reikalavimas taikomas tiek vidaus, tiek gamyklose užsienyje.

 

Jei norite patikrinti, ar bendrovė iš tiesų yra talpyklų gamintoju, mes kvieiame Jus į puslapį: Lenkijos gamintojai įgalioti techninės inspekcijos tarnyba.

 

 

Kvieiame bendradarbiauti.

SWIMER gatv. Płaska 64 87-100 Toruń Lenkija
export@swimer.com.pl
+48 56 68 147 63
Projektavimas ir darbas : SWIMER 2016